Көкейтесті ақпарат

Құрметті Қарағанды облысының тұрғындары

Қазақстан Республикасының Мемлекетттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Қарағанды облысы бойынша департаментімен аймақтың мемлекеттік органдарында, ұйымдарда және квазимемлекеттік сектор субъектілерінде жақын туыстардың бірлескен жұмыс жасауы және басқа мүдделер қақтығысының фактілерін анықтау бойынша жұмыс жүргізілуде.
Мүдделер қақтығысы бойынша мәліметтер болған жағдайда, Қарағанды қ., Бейбітшілік бульвары, 39 мекен-жайын хабарласуыңызды сұраймыз. Байланыс тел. 8 (7212) 50-40-75, 8-702-789-63-07 (WhatsApp), эл. мекен-жай ds.karaganda@mail.ru. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Қарағанды облысы бойынша Департаменті.

Жаңартылған: 30.10.2017 14:14
Теміртау-8°C