Қаражал қаласына жаңа әкім тағайындалды

Аймақ басшысы Ерлан Қошанов Қаражал қаласына жаңа әкімді тағайындады. Шаһарды Досаев Тілектес Темірбекұлы басқаратын болады.

Досаев Тілектес Темірбекұлы 1974-ші жылдың 30-шы қарашасында Павлодар облысының Майский ауданы, Болгорье ауылында дүниеге келген. Екі жоғарғы білімі бар. 1999 жылы Қрағанды мемлекеттік техникалық университетін өнеркәсіптік және азаматтық құрылыс, инженер-құрылысшы мамандығы бойынша тәмамдаған. 2016-шы жылы Қазтұтынуодағы Қарағанды экономикалық университетінің мемлекеттік және жергілікті басқару, экономика және бизнес бакалавры дипломын иеленген.
Еңбек жолын 2000-шы жылы Совет ауданы әкімі аппаратының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы бөлімінің бас маманы ретінде бастаған. Әр жылдары Қазыбек би атындағы аудан әкімі аппаратының және Қарағанды облысы әкімі аппаратының абаттандыру, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын реформалау бөлімдерінде бас маман қызметін атқарған.
Аймақ басшысы Ерлан Қошанов Қаражал қаласының бұрыңғы әкіміне осы лауазымда 5 жылда жасаған жұмыстары үшін алғысын білдірді.

Все новости региона на karaganda-region.kz