Қарағанды спорт мектебінің тәрбиеленушілері пауэрлифтинг бойынша Қазақстан Чемпионатында он медаль ұтып алды

Қостанайда барлық жастағы білектілер арасында пауэрлифтинг бойынша Қазақстан Чемпионаты өтті. Жарысқа еліміздің 14 аймағынан және Астана мен Алматы қалаларынан жиналған 300-ге жуық спортшылар қатысты. Қарағанды облысының намысын 31 спортшы қорғады, оның 13-і Облыстық балалар-жасөспірімдер кешендік спорт мектебінің тәрбиеленушілері. Олар он медаль ұтып алды, оның үшеуі – алтын.
Республикалық біріншіліктегі сайыстардың нәтижесі бойынша Азия Чемпионатына мектептің сегіз тәлімгері жолдама алды. Халықаралық турнир Аллапужа (Индия) қаласында осы жылдың желтоқсан айының 2-і мен 11-і аралығында өтеді.
- Әрине, біз тәрбиеленушілеріміздің нәтижелеріне ризамыз, - дейді спорт мектебінің басшылары мен жаттықтырушылары. – Олар әбден тырысып бақты, себебі жүлдеге Азия Чемпионатына жолдама қойылды. Олар бар кұш жігерлерін салып, ұтысқа қол жеткізді, жәнеде жеңіске жеткендердің көбісі біздің ең жас спортшыларымыз болды. Ол 17 жасар Николай Ефименко, оның қатарласы Роман Ненцинский, Роман панин (20 жас), александр Загревский (19 жас), Ксения Кан (19 жас), Анна Пшеничнова (16 жас), Анастасия Гришняева (17 жас) және Анастасия Поиграй (18 жас).

Все новости региона на karaganda-region.kz

Теміртау-19°C