Қарағандыда ресейлік органшы Андрей Бардин өнер көрсетеді

20 мамырда Қасиетті Дева Мария Фатимская католик шіркеуінде орган концерті өтеді. Басталуы 15.00-де, кіру тегін.

Тыңдармандар алдында органшы, халықаралық байқаулардың лауреаты және арнайы сыйлықтарының иегері Андрей Бардин өнер көрсетеді.

Андрей Бардин 1978 жылы Горький қаласында (қазіргі Нижний Новгород) музыканттар отбасында дүниеге келген. 15 жылдан астам ауқыт бойы Красноярск орган залында органшы болып қызмет етеді. 2000-шы жылы М.И. Глинка атындағы Нижегород мемлекеттік консерваториясын «фортепиано» және «орган» мамандықтары бойынша үздік аяқтаған. 2002-ші жылы аталмыш консерваторияда «орган» мамандығы бойынша ассистентура-тағылымдаманы аяқтаған. 1999-шы жылдан бастап Красноярск өлкелік филармонияда солист органшы қызметін атқарады. Еңбек ету уақытында 400-ден астам жеке концерттер өткізген.

Все новости региона на karaganda-region.kz