Жаңалықтар

2017 ж. 25 сәуір күні Теміртау қ. "Аян Пассаж" сауда үйінде "Әлем" балалар-жасөспірім орталығының тәрбиеленушілері қолдауымен және белсенді қатысуымен "Әр үйге кәуіпсіздік" флешмоб түрінде акция өткізілді, Бұл іс-шара барысы «Сфера» ЖШСтеле-радиокомпанияменжарықталды.

Іс-шаралар шеңберінде сауда үйінің келушілеріне қойылған қойылымдар түрінде өрт қауіпсіздігінің негізгі ережелері жеткізілді, сондай-ақ балалардың отпен ойнауы неге әкелуі мүмкін екенің көрсетілді. Жарқын киім, флешмоб қатысушылардың билері сауда үйінің келушілері назардан тыс қалдыра алмады және оларда онда қатысты.

Соңында келушілерге жадынама таратылды, флешмобқа қатысушылар өз әсерлерімен және эмоциялар қала тұрғындарымен «Сфера» ЖШС телерадиокомпания арқылы бөлісті.

Осымен біз барлық қала тұрғынына өрт қауіпсіздігі ережелерін сақтау - бұл сіздің үй қауіпсіздігі ғана емес, және бұл сіздің және айналасындағылардың өмірінің қауіпсіздігі екендігі туралы жеткізгіміз келді.