Жаңалықтар

Теміртау қаласында жүргізіліп жатқан жер учаскелерін (бұдан әрі ж/у) тексеруге байланысты, жеке тұрғын үй құрылысы (бұдан әрі ЖТҮҚ) үшін ж/у алуға кезекте тұрған барлық азаматтардан «кезекте тұр» деген статусын растауларын сұраймыз. Бұл мәселе бойынша ЖТҮҚ үшін ж/у алуға кезекте тұрған тұлғалар жеке басын куәландыратын құжаттарын алып, Теміртау қаласы, 6-ықшамаудан, 14-үй мекенжайда орналасқан «Теміртау қаласының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі» ММ-ге (телефондар: 87213 931101, 931110) баруы қажет.

Теміртау-10°C