Хабарландыру

Нұра ауданының  әкімдігі Нұра ауданының аумағында орналасқан мемлекет иелігіндегі ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін шаруа немесе фермер қожалығын, ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін уақытша өтеулі жер пайдалану (жалға алу) құқығын беру  бойынша Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 43-1 бабына  сәйкес 2018 жылдың 13 қазанда аудандық "Нұра" газетінде және интернет ресурстарда  жарияланған конкурс Қазақстан Республикасының Премьер-Министрінің орынбасары-Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылық Министрінің 2018 жылдың 3 қазанындағы № 366 " Жер учаскесін немесе жер учаскесін жалдау құқығын сату жөніндегі сауда-саттықты (конкурстарды, аукциондарды), оның ішінде электрондық түрде, ұйымдастыру мен өткізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 290 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы"  бұйрығы негізінде 2018 жылдың 3 желтоқсанында  өткізілмейтінін хабарлайды.

Нұра ауданы әкімдігі

Теміртау-10°C