Жаңалықтар

Теміртау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 12 қаңтардағы № 2/2 «Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушыны және бірыңғай ұйымдастырушы мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді орындайтын жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің тізбесін айқындау туралы» қаулысының күші жойылды деп тану туралы қаулы жобасын әзірлегенің хабарлайды.

Теміртау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 12 қаңтардағы № 2/2 «Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушыны және бірыңғай ұйымдастырушы мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді орындайтын жұмыстар мен  көрсетілетін қызметтердің тізбесін айқындау туралы» қаулысының күші жойылды деп тану туралы қаулы жобасын әзірлегенің хабарлайды.

Жобамен Сіз https://legalacts.egov.kz/npa/view?id=2077034 сілтеме бойынша танысып, сондай-ақ өз ұсыныстарды енгізе аласыз