Жаңалықтар

Жасыл желек зиян кестеріне қарсы химиялық өңдеу жүргізу туралы халық үшін хабарландыру

«Теміртау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобіль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі» ММ–сі «ҚР АШМ АКК МИК Теміртау қаласының аумақтық инспекциясы» ММ–мен бірлесе, қаланың халқын, 2019 жылғы 26 мамырдан 30 мамырға дейінгі кезеңде жасыл желек зиян кестеріне қарсы химиялық өңдеу жүргізілуі туралы хабарлайды. Химиялық өңдеу келесі көшелерді қамтиды: Республика даңғ., Бейбітшілік даңғ., Димитров көш., Победа көш., Мичурин көш., Кар.шоссе көш., Блюхер көш., Ушинский көш., Балалар ауылы саябағының аумағы, Гагарин алаңы, Әкімдік жанындағы жасылаймақ, Металлургтер даңғ. жасылаумағы, Ескіқала ТЮЗ аумағы.

Өңдеу кешкі және түнгі ауқытта жүргізілетін болады. Қолданылатын химиялық заттардың шоғырлануы зиян кестерге әсеретеді және адамдар үшін аз улы, дегенмен, жұртшылықты, өңдеу жүргізу кезінде жоғарыда аталған аудандар даболуын шектеуді сұраймыз.