Жаңалықтар

ҚР Жер кодексіне және шаруа немесе фермер қожалығын, ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін уақытша өтеулі жер пайдалану (жалдау) құқығын беру бойынша конкурсты ұйымдастыру және өткізу ережелеріне сәйкес, Қарқаралы ауданы әкімінің аппараты, Сізге шаруа немесе фермер қожалығын, ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін уақытша өтеулі жер пайдалану (жалдау) құқығын беру бойынша конкурсты қайта жариялағаны туралы хабарлайды.

Конкурсқа қатысуға өтінімдер 2019 жылдың 23 қыркүйектен 2019 жылғы 04 қазан сағ:18-30 дейін қолма-қол немесе пошта арқылы қабылданады.

Жоғарыда айтылғандарға байланысты, Сізден өткізілетін конкурс туралы сіздің өңіріңіздің тұрғындарымен түсіндіру жұмыстарын жүргізуіңізді, сондай-ақ жер учаскелерінің тізбесін ақпараттық стендке орналастыруыңызды сұраймыз.

Қосымша ақпаратты Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Қарқаралы қаласы, Бөкейханова  көшесі, 40 мекенжайы бойынша орналасқан «Қарқаралы ауданының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесінен алуға болады. Байланыс телефондары 8(72146) 31404

Жер телімдерінің тізімі Қарқаралы ауданы әкімі аппаратының ақпараттық порталында жарияланған http://karkaraly.gov.kz).

Б.Токмурзин