Жаңалықтар

2019 жылдың 22 қарашасында жергілікті уақытымен сағат 15:00-де «Халық заңгері» ауқымды республикалық акциясы өтеді.

Осы күні акцияға қатысуға келген қаламыздың әрбір азаматы Банктер, халыққа қызмет көрсету орталықтар және мемлекеттік органдарының қызметкерлерінен жоғары білікті заң кеңесін тегін ала алады.

Мамандар Сіздердің келесі бағыттардағы мәселелеріңізге жауап бере алады: азаматтық құқық және процесс, неке-отбасы құқығы, әкімшілік құқық,  тұрғын үй құқығы, банк құқығы, жер құқығы, еңбек құқығы, әлеуметтік қамтамасыз ету және халықтың әлеуметтік қорғалмаған тұлғаларды (мүгедектер, зейнеткерлер) қолдау құқығы, салық құқығы.

Акцияның басты мақсаты азаматтардың құқықтық сауаттылығын көтеру және нақты заң көмегін көрсету болып табылады.

Акцияның өтетін орны: Теміртау қаласы, Тәуелсіздік Гүлзары, 12. Қала әкімдігінің ғимараты.

Акцияның өтетін уақыты: сағат 15:00-ден 18:00-ге дейін.

Теміртау-1°C