Бірыңғай (Ұлттық) азаматтарды қабылдау күнін жүргізу туралы

2019 жылғы  21 қарашада сағат 10.00.-нан 18.30.-ға дейін Теміртау қаласы әкімі аппараты ғимаратында қала әкімінің міндетін атқарушы В.М.Цай жеке мәселелер бойынша  Бірыңғай (Ұлттық) азаматтарды  қабылдау күні аясында азаматтар қабылдауын жүргізді.

Қабылдау жүргізуге Теміртау қаласы мемлекеттік мекемелерінің басшылары,  жергілікті полиция қызметінің бастығы, көші қон қызметі бөлімінің бастығы, «Оқжетпес-Т» ЖШС директоры, «Аква-Трейдинг» ЖШС   директоры қатысты.

Тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, әлеуметтік қамсыздандыру, еңбекке орналастыру, кәсіпкерлік,  тұрғын үй беру, жер пайдалану және басқа да мәселелер бойынша  күні бойы 24 адам қабылданды.

Өтініш берушілерге қабылдау кезінде түсініктемелер берілді. Мекемелер басшыларына, «Оқжетпес-Т» ЖШС директорына бірқатар тапсырмалар берілді.

Теміртау-1°C