ХАБАРЛАНДЫРУ

«Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Қарағанды облысының Статистика департаменті» РММ келесі статистикалық бқылаулар бойынша үй шаруашылықтарын зерттеуге үшін интервьюерлерді қабылдайды:

1)                 ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалануы туралы және сапарларға жұмсаған шығыстар туралы;

2)                 Қазақстаннан шығу сәтінде әуежайларда, теміржол вокзалдарында, автостанцияларда келушілерді (резидент еместерді) зерттеу.
Зерттеу өткізу мерзімі - 2020 жылғы қаңтар.

Білім деңгейі бойынша талаптар:

Жоғары (жоғары оқу орнынан кейінгі), орта техникалық және кәсіби, жалпы орта білім.

Лауазымдық міндеттері:

респонденттерге тікелей (жеке) бару және алынған мәліметтерді зерттеудің статистикалық нысандарына толтыру жолымен зерттеуді жүзеге асыру;

статистикалық байқаулар бойынша алынған алғашқы статистикалық деректердің сапасын, толықтығын және дәйектілігін қамтамасыз ету;

алғашқы статистикалық деректерді статистикалық нысандарға дұрыс толтырылуын қамтамасыз ету;

деректерді жинау және байқау аяқталғаннан кейін алғашқы деректердің және жеке деректердің құпиялылық қағидасын сақтау.

Барлық сұрақтар бойынша Қарағанды қаласы, Чкалов көшесі, 10, №119 кабинет мекенжайына хабарласуға болады, анықтама телефондары:
(8-7212) 41-47-10, факс: (8-7212) 41-45-70, электрондық мекенжайы: a.naizabekova@economy.gov.kz.

Өтінімдерді қабылдаудың соңғы мерзімі 2019 жылғы 30 желтоқсан.