Құрметті салымшы (алушы)!

Короновирустың таралуына байланысты ТӨТЕНШЕ ЖАҒДАЙДЫҢ енгізілуіне орай орын алған жағдайды ескере отырып,

«БЖЗҚ» АҚ барлықтарыңызды ӨЗ-ӨЗІН ОҚШАУЛАУҒА шақырады және Сізге төмендегідей хабарлайды:

Короновирустың таралуына жол бермеу мақсатында, Қазақстан Республикасы Президенті жанындағы Төтенше жағдай режимін қамтамасыз ету жөніндегі мемлекеттік комиссияның карантин режимін күшейту шешімін басшылыққа ала отырып

1. Біз 2020 жылғы 7 сәуірден бастап салымшыларды (алушыларды) қабылдауды тоқтата тұрамыз және тек қашықтан қызмет көрсетуге көшеміз.

2. Біз enpf.kz сайтында Қордың электрондық қызметтерін қолдану бойынша Сізге әрдайым онлайн ілеспе қызмет көрсетуге және қолдауға дайынбыз.

Жинақтаушы зейнетақы жүйесі мәселелері бойынша кеңес беруді және «БЖЗҚ» АҚ электрондық қызметтерін алуға қашықтан ілеспе қызмет көрсетуді Сіз:

1)   -   8 775 803 49 19;

нөмірі бойынша сағат 09 сағ. 00 мин. бастап 18 сағ. 00 мин. дейін телефон байланысы арқылы өтініш білдіру;

2) 1418 қысқа нөмірі бойынша Қордың Байланыс орталығына өтініш білдіру;

3) +7 777 000 14 18 телефон нөмірі бойынша Whats app, Viber, Facebook, ВКонтакте чат-бот;

4) Қордың www.enpf.kz корпоративтік сайтында онлайн кеңес беру;

5) enpf@enpf.kz электрондық поштасы арқылы өтініштерді жіберу арқылы;

6) Instagram, Facebook, ВКонтакте, twitter Telegram, Одноклассники әлеуметтік желілеріндегі аккаунттар арқылы ала аласыз.

Түсіністік танытқаныңыз үшін рақмет!